×

Reklamace, vrácení zboží nebo změna velikosti

Je to jednoduché zadejte jen ID objednávky a email na který byla tato objednávka vytvořena. V dalším kroku vyberete položky které chcete reklamovat, vyměnit nebo vrátit.


Nemám ID objednávky, ale mám zájem o pozáruční servis

Pozáruční servis

Modely značky BOSP vyvíjíme s tím cílem, aby profesionální uživatel, který nosí obuv 5-6 dní v týdnu během osm až deset hodinové šichtě, měl chodidla chráněna před vnějšími vlivy a aby měl komfort po celou dobu.

Je důležité si uvědomit, že životnost obuvi se liší od záruční doby. Při plném zatížení v náročném terénu je vysoký předpoklad, že se obuv opotřebuje dříve než uplyne záruční doba.

V rámci záruční lhůty umíme vyjít vstříc zákazníkům s odstraněním případné výrobní vady. V době opotřebení obvykle obuv sedí na noze, je tzv. "Sešlápnutí", je pohodlná a je těžko se jí vzdát. Drtivá většina modelů je stavěna tak, že i po opotřebování víme vaši obuv vrátit zpět do hry.

 

Neváhejte nás kontaktovat, nejlépe emailem na odbyt@obuvspecial.sk, nezapomeňte také přiložit fotografii poškozené obuvi.

Opravit víme následující problémy:

 

Opotřebovaný dezén podešve, znehodnocena podešev - tím, že jsme výrobce obuvi, skladem máme většinu podešví, které používáme ve výrobě, případně adekvátní náhradu ze stejné směsi gumy a vlastnostmi. Starou podešev víme opatrně oddělit od svršku a nahodit Vám novou. Budete tak mít čerstvou gumu a dobrý grip. Tento servis Vás vyjde na 850 Kč s DPH.

Zničeny pryžové obsázky jsou běžným jevem při používání v těžkém terénu. Guma slouží jako opora při zakopnutí špičky mezi skály, nebo i jako ochrana před běžným okopání. Víme vám aplikovat gumový pás z čerstvé gumy. A to tak, že opatrně oddělíme podešev od svršku a strhneme staré obsázky. Následně aplikujeme nové obsázky a podešev. Při výměně pryžové obsázky automaticky dáváme i novou podešev. Spolu Vás to vyjde na 1100 Kč s DPH.

 

Roztržené švy se mohou objevit při vícenásobném tvrdém zásahu tvrdých nebo ostrých předmětů na tentýž šev. Ne každý šev se dá opravit pošlete nám fotografii pokud máte takový problém. O ceně vás budeme informovat v závislosti na závažnosti poškození.

Další kategorií jsou běžně vyměnitelné prvky - nová vkládací stélka, nové tkaničky, nebo nová zipovací lišta, které si umíte vyměnit i doma. Opět, zašlete nám váš poptávku, uveďte název modelu, případně fotografii, vaši velikost, a my Vám doporučujeme řešení.

Pokud byste měli jiný problém, který nebyl zmíněn v článku, neváhejte a kontaktujte nás.

 

Při opravách je obuv třeba zaslat na naši adresu:

OBUV-SPECIÁL, spol. s r.o., Duklianska 19, 08501 Bardejov.

 

Obuv zasílejte stále důkladně očištěnou. Nečistoty nesmí být ani v dezénu podešve. Veškeré opravy provádíme vedle ostré výrobě nové obuvi, a jakákoliv špína znečišťuje naše zařízení.

 

Těšíme se na Vaše zprávy!

Vyrobeno v Evropy