• Košík je prázdny

  ×

  Technologie

  Podešve

  Podešev je jedna ze základních části obuvi a do značné míry přispívá ke komfortu. Jde o kombinaci více materiálů z různých směsí. My pro každý model pečlivě vybereme a otestujeme tu nejlepší variantu. Viz naše základní rozdělení podešví, které aplikujeme lepeným způsobem.

  podošvapodošvapodošvapodošvapodošva


  Vkladací stélka

  Vkládací stélka přichází jako první do kontaktu s chodidlem. Proto musí mít schopnost nasát vlhkost a odvést ji pryč od chodidla. Tato vlastnost se nazývá absorpční. To není všechno - dále musí rychle odvést vlhkost do dalších vrstev, případně vyschnout. Tuto vlastnost nazýváme desorpce. Vlastnosti jako odolnost proti oděru a antibakteriální vlastnosti jsou samozřejmostí.

  GORE-TEX® PRODUCTS

  Desaťročia poskytujú topánky GORE-TEX® vysoký vnútorný komfort pri akomkoľvek počasí a v akýchkoľvek podmienkach. Hlavnými faktormi, ktoré ovplvyňujú tento komfort sú priedušnosť a nepremokovavosť.

  PODOŠVY VIBRAM®

  História sa píše od roku 1935, kedy pán menom VITALE BRAMANI prvý krát nahradil koženú podošvu gumeným “kúskom”. Tento vydržal výstup na horu K2 s minimálnym opotrebovaním oproti podošve z kože.

  Používáme nejnovější technologie GORE-TEX® a VIBRAM®     gore-tex technology

  Vyrobeno s pro Česko

  Tyto internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto internetových stránek s tím vyjadřujete svůj souhlas. Ďalšie informácie